Genel Müdür

Genel Müdür

Erzurumumuz, sahip olduğu coğrafi, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dünyanın en önemli şehirlerinden biridir.  Bu eşsiz kente ve hemşehrilerimize layık oldukları hizmeti sunabilmek için, Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’in ‘’durmak yok’’ prensibi ve Erzurum Büyükşehir Belediye’sinin temel yönetim ilkelerinin doğal bir parçası olma bilinci ile hareket etmekteyiz.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak, altyapı ve üstyapı kentsel yapı elamanlarını üretmek üzere kurulmuş olan şirketimiz PALANDÖKEN AŞ’nin kurumsal vizyon ve misyonun temelinde kentsel yaşam ağı olgusu yer almaktadır. Zira bizler ürün ve hizmetlerimizle şehrin altında ve üstünde geniş bir ağ ile yaşama temas etmekteyiz. Bu bakımdan insan ve mekânı birbirine bağlayan, kentsel unsurların birbiriyle iletişimini sağlayan araçların varlığı çok önemlidir. Köprü kurucu bir sosyal sermayenin güven, aidiyet, sahiplenme ekseninde bir kentlileşmeyi yaratmasına katkı vermek kurum felsefemizin özünü teşkil etmektedir.

PALANDÖKEN A.Ş. hazır beton ile güvenilir yapıların temelinde yer almakta, parke taşı ve bordürleri ile kaliteyi ayağınıza getirmekte, beton boruları ile güvenilir alt yapılar oluşturmakta, asfalt üretimi ve  uygulamalarımızla sürüş güvenliği ve konforunu sağlamak ve asfaltın üretildiği, uygulandığı her yerde, hızımız, kalitemiz ve bilgi birikimimiz ile var olmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

PALANDÖKEN A.Ş. ailesinin; emeğini, bilgisini, iyi niyetini ortaya koyan tüm çalışanları ile birlikte her şeyin çok güzel olduğu, başarının onurunu yaşayıp yaşattığımız zamanlara ulaşmayı diliyoruz.

Saygılarımla

Harun YAZICI

Telefon 0442 238 33 10
E-mail info@palandokenyatirim.com.tr
Lokasyon Palandöken/ERZURUM